DİREKT  ORGANİK VE DOĞAL ÜRÜNLER MARKETİ

Hakkımızda


   

DİREKT ORGANİK VE DOĞAL ÜRÜNLER  HAKKINDA

         Direkt Organik kurucusu Müzeyyen Akgöz Merrick; organik ve doğal ürünler ile sağlık ürünlerinin üretimi ve tüketiciye sunulması alanında Türkiye’de ve Avrupa’da edindiği 30 yıllık birikimi ve tecrübesi ile çalışmaktadır.

         Dünyadaki sağlık ürünleri, tümleyici sağlık, organik-natürel kozmetik hammaddeleri hakkında her yeniliği takip ederek eski olan yeniyi hep geliştirmektedir.

        AİLENİZİN  SAĞLIĞI’nı en öncelikli hedef olarak belirleyerek 1995 yılından beri  toptan satıcı, üretici, perakendeci, ihracatçı ve ithalatçı olarak  yerel antik tohumlar başta olmak üzere doğal, organik, sağlık ürünlerinin etik ticaretini yapmaktadır.

      Organik veya doğal; bitki yağları, bitki suları, kozmetik hazırlamada kullanılan ham maddeler, besin, baharat, tohum, kozmetik, bitki öz yağları ve esansları  üretiminde  çiftçileri, tedarikçileri ile birlikte Ülkemizde organik tarımın ilk ve eski hizmetçilerinden biridir. 1995 yılından bu yana müşterilerine kaliteli  organik ve doğal ürünlerini sunmakta ve tüm ürünleri ile organik ve doğal ürünler marketinde  hizmet vermektedir. Teknolojinin gelişmesi ile de artık  elektronik ticaret aracılığı ile  Türkiye’de ve Avrupa’da kullanıcılarına organik, kaliteli ürünlerine en hızlı bir şekilde bir tuşla ulaşabilme imkanı sunmaktadır.
   
      Direkt organik; doğamıza duyulan  özen ve saygı ile organik- biyodinamik üretimine yeni ürünler  ekleyerek ve doğadan aldığı destek ile üreticilerden direkt sizlere ulaşmaktadır. Sadece kullanıcılarına değil aynı zamanda uygulayıcı doktor ve eczacılara ve herbatik ilaç üreticilerine organik-biyodinamik yöntemle üretilen tıbbi bitki, yağ, gıda ürünleri sağlamaktadır.

    Bizi, direktorganik.com internet sitemizi ve Antalya merkezdeki rasayana organik ve doğal ürünler marketimizi tercih etmeniz için nedenler:

  • 4.000 parça ürünü online mağazamızda ve Antalya marketimizde bulabilirsiniz, daha da yeni ve sizi heyecanlandıracak ürün ihtiyaçlarınız için araştırma halindeyiz, her yeniliği birlikte takip edeceğiz.
  • Organik, doğal, tam besinleri 25 yıldır Antalya marketimizden 18 yıldır da online mağazalarımızdan sizlere sağlamaktayız ve Avrupa ülkelerine göndermekteyiz.
  • Organik, adil üretim, yöresel üretim, vejetaryen, özel diyet gıdalarınızda, şifalı bitki, bitki yağlarında, organik kozmetik ve hammadde sağlamada en kaliteliyi ucuza sunuyoruz.
  • Hürriyet gazetesinin seçtiği en iyi ilk 10 organik üretici ve perakendecileri içindeyiz.
  • Çok uygun kargo fiyatı sunmaktayız
  • Sizlere değer veren ve yaşadığınız sorunlara, isteklerinize ve önerilerinize her zaman en hızlı ve direkt iletişimi ve geri dönüşü sunan müşteri hizmetlerine sahibiz.
  • İnternet sitemize üye olmanız durumunda belli dönemlerde yaptığımız kampanya ve indirimlerden, size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

direktorganik.com &Antalya rasayana organik ve doğal ürünler marketi

Müzeyyen Akgöz Merrick