Mineral Deposu TheLifeCo Delice Tuzu

Doğal üretim metodu ile elde edilen TheLifeCo Delice Tuzu mineral değerleri bakımından da zengindir. Yapılan çalışmalarda tuz içeriği incelenerek Dünya Sağlık Örgütü’ne sunulmuştur ve tüm kriterleri taşıdığı için belgelenmiştir. Bunun yanı sıra mineral değerlerinin de incelendiği çalışmalar da mevcuttur. Kalsiyum, vanadyum ve iyot bakımından zengin olan TheLifeCo Delice Tuzu içeriğinde potasyum, çinko ve magnezyum gibi pek çok farklı mineral yer alır.

Organik Lezzet Sırrı TheLifeCo Delice Tuzu

Doğal içeriğiyle dikkat çeker. Yapılan çalışmalarda tuz içerisinde herhangi bir katkı maddesi ya da organik ve inorganik karbon kalıntısı olmadığı belirlenmiştir. Sodyum değeri yüzde 36’dır. Bu sebeple ürün, sodyum diyeti yapan kişiler için de idealdir. 

Bunun yanı sıra, TheLifeCo Delice Tuzu doğal iyot (bir kilogram tuz içeriğinde 1.45 miligram) içerir, son zamanla sıklıkla görülen iyot eksikliği konusunda oldukça önemli bir içeriğe sahiptir. Doğal tuz ihtiyacınızı kaliteli bir içeriğe sahip olan TheLifeCo Delice Tuzu’nu ile güvenle hayatınıza katabilirsiniz.